Titles you rated
- たったひとつの恋Rated ★ 3.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 0.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.0
Bleach: The ArrancarRated ★ 5.0
Golden MosaicRated ★ 4.0
Bleach: The BountRated ★ 4.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 1.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Kannagi: Crazy Shrine MaidensRated ★ 2.5- WORKING!!Rated ★ 1.5
- らき☆すた OVA (オリジナルなビジュアルとアニメーション)Rated ★ 1.0
Lucky StarRated ★ 0.5
At Home DadRated ★ 1.5
OyajiRated ★ 3.0- remoteRated ★ 3.0
Fugitive BoysRated ★ 2.0