Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
うる星やつら2 ビューティフル・ドリーマーRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.5