Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
RikuohRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- 14 Year Old MotherRated ★ 3.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.5- Basically NiceRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0