Series
Ratings
96
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Bleach: Battle in KarakuraRated ★ 4.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 4.0
Bleach: The New Captain Shūsuke AmagaiRated ★ 4.0
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 4.5
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 3.5
Bleach: The ArrancarRated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 4.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.5
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 4.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Episode 0: First ContactRated ★ 4.0