Titles you rated
To LiveRated ★ 4.5
The Story of Qiu JuRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 2.5
Mountain CryRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0