Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.0
AnotherRated ★ 1.0- Nintama RantaroRated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 1.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- とっとこハム太郎Rated ★ 1.5
Case ClosedRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0