Movies
Ratings
1174
Wind RiverRated ★ 3.5
Get the GringoRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
FilthRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0