Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0