Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Appleseed AlphaRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0