Movies
Ratings
210
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Memories of TomorrowRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 2.5
MilkRated ★ 3.5
SetoutsumiRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.5
FlightRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Sex is No Laughing MatterRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
After SchoolRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0