Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5