Movies
Ratings
65
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0