Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Boy Swallows UniverseRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0- General HospitalRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0