Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0