Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Brothers SunRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Run with the WindRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0