Series
Ratings
79
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0