Movies
Ratings
19- GraduationRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0