Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5