Series
Ratings
38
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 3.5