Movies
Ratings
120
Die HardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0