Movies
Ratings
366
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0