Movies
Ratings
791
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.0
ParkerRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- SAKRARated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0