Movies
Ratings
12
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0