Series
Ratings
188- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0