Series
Ratings
189
Higurashi When They CryRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Grappler BakiRated ★ 2.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
CitrusRated ★ 2.0