Movies
Ratings
109
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0