Series
Ratings
28
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5