Titles you rated
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0