Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
HereticRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5