Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 4.0
The Fox KingRated ★ 1.5
The Dream SongsRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Boys in the BandRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Dead Talents SocietyRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
The TableRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0