Titles you rated
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0