Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 4.0