Movies
Ratings
135
The InternshipRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5