Movies
Ratings
129
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0