Movies
Ratings
294
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5