Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 1.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 4.5