Movies
Ratings
158
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Tall GirlRated ★ 2.0
The SilenceRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The AngelRated ★ 1.5
American UltraRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
LovingRated ★ 2.5
Hasan Minhaj: Homecoming KingRated ★ 4.5
Rim of the WorldRated ★ 1.0
VenomRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0