Titles you rated
LuciferRated ★ 2.5
Jane the VirginRated ★ 2.5
PreacherRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
VagabondRated ★ 2.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
Preacher Season 2Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
The I-LandRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Dear White PeopleRated ★ 1.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.0
TrinketsRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0