Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5