Titles you rated
- AnkleRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
We Live In TimeRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Federer: Twelve Final DaysRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Andy Murray: ResurfacingRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
Poetry on LandRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 2.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5- Marie KroyerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 1.5