Movies
Ratings
276
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
The UpsideRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 0.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 1.5