Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The FanRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Crimson TideRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 1.0
The BodyguardRated ★ 4.0