Movies
Ratings
1076
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0