Movies
Ratings
127
The Face ReaderRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0