Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 5.0
HimizuRated ★ 1.5
SonatineRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0