Titles you rated
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5- Kirarin RevolutionRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 0.5