Movies
Ratings
147
The PatriotRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0- AnonymousRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0