Movies
Ratings
101
Train to BusanRated ★ 3.5
ChainedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 1.0
FameRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Earthquake in New YorkRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0