Series
Ratings
75
AnnaRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0