Titles you rated
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 2.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5